کتاب عبارت پنج هواو پونو پونو

کتاب عبارت پنج هواو پونو پونو بعد از (( متاسفم، من را ببخش، متشکرم، عاشقتم)) چه بگوییم؟ ( چاپ سوم) نویسنده: جو ویتالی ترجمه: شهرام ابوطالبی، سپیده شریفی
شناسه کالا در انبار: 5367
50,000 تومان
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

درباره کتاب 

با یک حساب سرانگشتی متوجه می شوی اگر برنامه ای را در دیگران می بینی، احتمالا در وجود خودت هم هست. به قول یونگ اگر رفتار کسی ناراحتت می کند، احتمالا همان ویژگی در خود تو هم هست. از دیدگاه هواوپونوپونو قرار نیست سعی در تغییر طرف مقابل داشته باشید. بلکه سعی می کنید آن برنامه ریزی ذهنی را در وجوتان پاک کنید. با پاک کردن آن برنامه در خودتان، فرد مقبل هم تغییر می کند یا از سر راه تان می رود یا شما دیگر از رفتارش ناراحت نمی شوید، چون آن برنامه در شما قطع شده است.

قاعده بعدی می گوید، «شما همین حالا هم بی تقص هستید». ممکن است با شنیدن این قاعده فکر کنید، «خب، من می توانم همین حالا بی تقص باشم، ولی باید پاکسازی کنم، چون نقص هایی دارم.»

یک بار دیگر به ان چه در ابتدای کتاب گفتم فکر کنید؛ گسستگی اصلی در دور افتادگی ما انسان ها از آن وجود الهی ست. از این گسستگی شروع می کنیم و بعد به دلیل احساس تنهایی مان، بیش تر پاره پاره اش می کنیم.

ولی دکتر «هیولن» می گوید، «شما همین حالا هم الهی هستید». جوهر وجودی شما، خلوص و چاکی وایت برد است. پشت شخصیت تان، پشت باورهای تان، پشت برنامه ریزی های ذهنی تان، پشتگسستگی تان، پشت توهم های تان، شما کاملا بی نقص هستید. این نگاه کردن به درونی ترین بخش وجود شماست…